O nás

Naše služby

Služby firmy Bergland – zahradní technika, oděvy

expres

VEŠKERĚ OBJEDNÁVKY NA DOBÍRKU PŘIJATÉ DO 12 HODIN – DORUČENÍ JIŽ NÁSLEDUJÍCÍ DEN! (kromě víkendů)

V případě dotazu můžete i volat: 603275028

 

nasesluzby1

Záruční a pozáruční SERVIS

24 měsíců záruční doba / vyřízení případné reklamace / možnost doobjednání nahradních dílů.

 

Nabízíme

Jelikož jsme výhradními dovozci bez dalších obchodních článků, jsou naše ceny nejnižší na trhu nových malotraktorů profesionální řady!!!

Kromě malotraktorů a příslušenství máme v nabídce dále také peletovací lisy, drtiče, sušičky, kamna na pelety, universální hořáky a briketovací lisy.

Součástí služeb je také servis a prodej náhradních dílů a příslušenství.

Malotraktor se stal v dnešní době neodmyslitelným pomocníkem farmářů, lesníků, zahradníků, zelinářů, vinařů a chmelařů. V neposlední řadě se staly velice oblíbenými v komunální sféře pro obecně prospěšné práce obecních úřadů, od sečení trávy obecních ploch až po odstraňování sněhu, vrtání, kultivaci ploch, postřiky a mnoho dalších užitečných prací.

Všechny nabízené malotraktory jsou dovezeny přímo z Číny. Již plně neplatí nízká kvalita výrobků z Číny, dnes velká část firem přesunula výrobu do těchto zemí, včetně výroby motocyklů, skútrů, motorů i automobilů. Malotraktory jsou prodávány po celém světě sítí výhradních zastoupení pro určitou zem či oblast. Jde o kvalitně zpracované stroje, s jednoduchým elektrickým rozvodem bez zbytečně složitých součástí řídících jednotek a čidel.

Nabízíme zakazníkum kvalitní služby za nízkou cenu než u konkurence. Během této doby jsme díky bohaté nabídce kvalitního zboží za dostupné ceny v kombinaci se širokou škálu poprodejních služeb získali mnoho spokojených zákazníků.

 

Používá se opensource systém OpenCart
Zahradní technika Bergland.cz, © 2019