Obchodní podmínky

Objednávka zboží

 

- upozorňujeme, že každá objednávka je závazná! V případě, že zvolíte dodání zboží na dobírku nebo firmou TOPTRANS a zboží nevyzvednete, bude Vám účtována (tzv. smluvní pokuta) ve výši 200,- Kč. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši.

 

- zboží je doručováno na adresu kupujícího, která je uvedena v objednávce. Zboží doručujeme těmito způsoby:

 

dobírka - doručení poštou - platba probíhá při předání zboží na poště. (oděvy nebo náhradní díly a malé části zahradní techniky) - cena 90,-Kč

 

 kurýr - zasílání pouze zahradní techniky  - do 24 hodin od vyzvednutí u prodávajícího. Přepravce kupujícího telefonicky kontaktuje. Cena přepravy je dle platného ceníku firmy TOPTRANS.

 

zboží je též možné vyzvednout na adrese prodávajícího, uvedené níže. Objednávka zboží se vyřizuje buď  formou e-mailu nebo telefonicky. Platba se uskuteční dle dohody mezi kupujícím a prodávajícím.

 

nejsem plátcem DPH!

 

Dodací podmínky

 

- dodací lhůta objednaného zboží je zpravidla do 3 pracovních dnů.

 

- v případě, že některý z námi nabízených produktů nebude v době Vaší objednávky skladem, nebo se prodlouží dodací lhůta zboží, Vás budeme informovat na Vámi uvedený e-mail.

 

Vrácení zboží

 

- veškeré zboží zakoupené v našem internetovém obchodě můžete vrátit do 14 dnů od jeho převzetí, bez udání důvodu, a to:

 

V případě oděvů:  formou cenného balíku, zaslaného na adresu prodávajícího s kopií "Potvrzení objednávky", jež Vám bylo doručena na e-mail.

 

V případě zahradní techniky: zasílejte firmou TOPTRANS, jedná-li se o náhradní díly nebo malé části, zasílejte poštou na adresu prodávajícího též s kopií "potvrzení objednávky".

 

- budou-li oděvy  včetně originální visačky a obalu v pořádku, tj. bez zjevných známek jakéhokoli opotřebení či poškození, obratem zasíláme kupní cenu zboží na Vámi zadaný účet.

 

- v případě zahradní techniky je potřeba vrátit zboží  v původním obalu, bez známek opotřebení, či poškození.

 

náklady na poštovné, spojené s vrácením zboží nese zákazník!

 

dodací adresa:

 

Marek Doucha

J. Šotky 95

271 01  Nové Strašecí                        

 

Reklamace zboží

 

- Prodávající rozhodne o podané reklamaci ve lhůtě maximálně 3 pracovních dnů. Do této lhůty se nezapočítává doba přiměřená podle druhu výrobku potřebná k odbornému posouzení vady. Lhůta pro vyřízení reklamace včetně odstranění vady je 30 dní ode dne uplatnění reklamace. Prodávající je oprávněn dohodnout se s Kupujícím na prodloužení této lhůty.

 

- V případě překročení maximální lhůty pro vyřízení reklamace má Kupující nárok na odstoupení od kupní smlouvy nebo na výměnu zboží za nové.

 

- Reklamaci zásilky, tj. poškození či jiné nesrovnalosti při přepravě a doručení, má Kupující právo uplatnit bezprostředně po převzetí u přepravce a oznámit bez prodlení Prodávajícímu.

 

Záruční doba

 

- Záruční doba veškerého zboží je 24 měsíců od data nákupu.

 

Ochrana osobních údajů

 

Osobní údaje kupujícího jsou shromažďovány a zpracovány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Veškeré údaje získané od Kupujícího jsou využívány výhradně pro vnitřní potřebu Prodávajícího (za účelem úspěšného splnění smlouvy) a nebudou poskytnuty třetím osobám, s výjimkou dopravce za účelem bezproblémového doručení zboží.

 

Používá se opensource systém OpenCart
Zahradní technika Bergland.cz, © 2019